Главная Новости

Як правильно повернути борг по кредиту

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як правильно повернути борг по кредиту

ВСУ дозволив банкам вимагати дострокового повернення відсотків за кредитом

Без кредиту багато хто не може дозволити собі купити диван або саму звичайну мікрохвильовку. Але кредитори надають фінансову підтримку тільки тим, хто має стабільний дохід і постійне місце роботи. На жаль, ніхто не застрахований від форс-мажорів. Від тих ситуацій, коли платити немає можливості зібрати необхідну суму. А як тоді повернути гроші за кредит?



Головне – все робити вчасно

Не варто відтягувати час – це призведе до псування здоров’я і до втрати майна, що перебуває у власності. Цілком ймовірно, що в підсумку це виявиться єдина квартира або машина. Як тільки позичальник зізнається в тому, що не може робити виплати по кредиту, то банк почне шукати інші варіанти вирішення. Чим раніше це відбудеться, тим краще.


Як змусити людину повернути борги?

Щоб усвідомити все серйозність становища необхідно перечитати умови надання грошової позики. Можливо саме це і стане поштовхом до прийняття рішення. Але свої гроші банк так просто не віддасть. Кредитор завжди зацікавлений в їх поверненні.

Кредитні канікули


Колектори можуть допомогти позичальнику

Якщо було прийнято рішення діяти чесно, то позичальник може розраховувати на деякі послаблення від банку і поступки. Причому потрібно відзначити, що чим вище була сума грошової позики, тим вище ймовірність отримання відстрочки по кредиту. У відповідності зі стандартними «непередбаченими ситуаціями» час на який надається «кредитна відпустка» становить близько 2-3 місяців.

Необхідно відзначити, що вплинути на рішення банку може платоспроможність клієнта і сумлінне виконання обіцянки.

Плюс кредитних канікул – це відсутність пенні і відомостей про прострочення в кредитній історії позичальника. Мінус – відсоток все ж буде продовжувати нараховуватись.

Зате існує ймовірність того, що за період кредитних канікул позичальник зможе поліпшити своє фінансове становище.

Повернення частини сплачених коштів

А як повернути комісію, яка була взята з позичальника в незаконний спосіб? Практично в кожній типовій кредитній угоді є умова, відповідно до якої позичальник зобов’язаний робити додаткові виплати: гроші за ведення і відкриття рахунку, комісії за надання грошової позики. Якщо врахувати, що всі комісії потрібно платити щомісяця, то в підсумку виходить досить значна сума.

Слід розуміти, що в тому випадку, якщо потенційний позичальник заїкнеться про незаконне отримання комісій до того моменту, коли буде укладено угоду на надання послуг, то в 100% випадків банк відповість відмовою. Але як тільки всі документи будуть оформлені, можна буде написати претензію. У ній необхідно вказати те, що пункт, який обумовлює можливість отримання комісій, повинен бути визнаний недійсним. У разі відмови задовольнити цю вимогу клієнт може звернутися до суду. Тоді кредитору доведеться виплачувати:

• Суму комісій;

• Витрати на виплату державного мита;

• Виплату за моральну шкоду;

• І супутні витрати на оформлення позовної заяви і т.д.

rss